Platforma Zarobkowa: Opinie Na Forum| Jaka Jest Najlepsza? Czy To Oszustwo?

Giełdy kryptowalutowe ułatwiają handel cyfrowymi monetami. Zainwestujesz pieniądze w setki różnorodnych assetów bez wychodzenia z domu.

Niestety kryptowaluty przyciągają uwagę oszustów i hakerów. (1) Każdego roku giełdy są atakowane. Prowadzi to do ogromnych strat finansowych.

Nieuczciwe platformy przypominają wyglądem legalne serwisy. Przyciągają użytkowników atrakcyjnymi ofertami kupna i sprzedaży.

Współpraca z oszustami skutkuje utratą zainwestowanych oszczędności. W innym przypadku możesz mieć konflikt z prawem. Korzystanie z platform inwestycyjnych, które nie posiadają licencji, jest zabronione.

Boisz się, że trafisz na oszustów lub nielegalne giełdy kryptowalutowe? W artykule przedstawimy ci operatorów, którzy działają zgodnie z prawem. Poznasz opinie o popularnych giełdach.

Przedstawimy również ich wady i zalety. W dalszej części przeprowadzimy cię przez proces rejestracji na platformie zarobkowej.

Czy warto korzystać z platformy zarobkowej?

Niektórzy zastanawiają się nad tym, czy korzystanie z platformy zarobkowej jest opłacalne.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przeanalizujemy kilka istotnych kwestii.

Broker online dostarcza ci aplikację do inwestowania na giełdzie.

Możesz dzięki niemu w wygodny sposób uczyć się tradingu i wybierać spośród setek instrumentów finansowych.

broker

Ze względu na dużą konkurencję, niektórzy operatorzy próbują wyróżnić się na tle innych platform unikalnymi funkcjami. Zaliczymy do nich na przykład:

Czasami usługodawca działa na jednym rynku. Skupia się wówczas na wybranym instrumencie finansowym. Platformy często odpowiadają na potrzeby inwestorów detalicznych.

W ofercie brokerów znajdziesz najpopularniejsze instrumenty finansowe, takie jak akcje dużych firm i znane kryptowaluty.

Dostarczają klientom prosty w obsłudze interfejs. Dzięki temu niedoświadczeni traderzy mogą spróbować swoich sił w inwestowaniu.

Handel na platformie to dobre miejsce do nauki. Dzięki kanałom informacyjnym w postaci wykresów, badań i raportów o finansach, zdobędziesz wiedzę za darmo.

Profesjonaliści wybierają serwisy inwestycyjne w zależności od własnych preferencji i wolumenu giełdy. Jesteś nowy na rynku i nie wiesz, od czego zacząć? Wybierz brokera, który koncentruje się na początkujących użytkownikach.

Jaka platforma zarobkowa jest najlepsza? Opinie użytkowników

Podczas porównywania brokerów i giełd kryptowalutowych istotne są zarówno dostępne funkcje, jak i prowizje handlowe.

Jeżeli jesteś inwestorem krótkoterminowym, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na opłaty za najpopularniejsze aktywa. 

Należysz do inwestorów długoterminowych?

W tym przypadku upewnij się, że usługodawca zapewni ci dostęp do przejrzystych raportów i notowań dotyczących rynku.

Dzięki zaawansowanym narzędziom stworzysz długoterminową strategię inwestycyjną.

kawałek gazety biznesowej, inwestycyjnej

Opłaty na stronie stanowią najważniejszy czynnik dla inwestorów. Niskie prowizje są atutem. Jednak, jeśli platforma nie oferuje dostępu do badań rynkowych i działu edukacyjnego, będzie kiepskim wyborem dla początkujących.

Niskie prowizje nie zrekompensują braku funkcjonalności. Najlepsze giełdy charakteryzują się różnorodnością i zbilansowanym działaniem.

Pamiętaj o reputacji wybranego pośrednika. Opinie użytkowników pomogą ci zasięgnąć wiedzy na temat operatora. Klienci brokerów i giełd kryptowalutowych wystawiają opinie na temat usług, które przetestowali. Zapoznaj się z nimi, zanim podejmiesz decyzję.

Ostatnim aspektem są wymagania platformy zarobkowej. Niektóre z nich mają na tyle wysokie wymogi, aby zdyskwalifikować detalicznych klientów.

Istnieją zagraniczni brokerzy day tradingowi, którzy wymagają minimalnego obrotu w wysokości kilkudziesięciu tysięcy dolarów. W tym przypadku bez udowodnienia, że obracasz dostatecznie dużą kwotą pieniędzy, operator nie przyzna ci dostępu do platformy.

Szukasz rozwiązania na telefon? Dowiedz się więcej na temat najlepszej aplikacji do tradingu!

Binance - najlepsza giełda do handlu bitcoin

binance logo

Chcesz kupić kryptowaluty i przelać je do prywatnego portfela? Skorzystaj z usług giełdy kryptowalutowej.

Platformy zarobkowe online działają podobnie do klasycznych maklerów. Udostępniają klientowi narzędzia niezbędne do kupna i sprzedaży aktywów. Najlepsze giełdy na rynku monet cyfrowych charakteryzują się niskimi prowizjami i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Kiedy wybierasz platformę, powinieneś zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

W dalszej części artykułu dowiesz się, dlaczego wybraliśmy Binance jako najlepszą giełdę do handlu bitcoinami (więcej o platformie bitcoin przeczytasz tu).

Operator sprawia, że kupowanie staje się proste. Oferuje użytkownikom bitcoin i wiele altcoinów. Oprócz tego dba o zabezpieczenia rachunków klientów.

Pamiętaj o tym, że rynek kryptowalut jest przepełniony fałszywymi tokenami i podejrzanymi ofertami. (2) Jeśli korzystasz z Binance, masz pewność, że twoje oszczędności są bezpieczne. Właściciele giełdy zabezpieczają rachunki klientów pieniędzmi przechowywanymi w banku.

Jedynym minusem jest to, że nie masz dostępu do klucza prywatnego. Najlepszym sposobem na uzyskanie kontroli nad kupionymi kryptowalutami, będzie przelanie ich do portfela cyfrowego.

Poznaj opinie użytkowników Binance!

ZALETY

WADY

Zonda - najpopularniejsza giełda kryptowalut w Polsce

zonda logo

Zonda to polska platforma kryptowalutowa, która powstała w 2014 roku. Jej założycielem jest Sylwester Suszek. Giełda stała się jednym z największych przedsiębiorstw na rynku inwestycyjnym w Europie. W ofercie znajdziesz bitcoin i ponad 30 altcoinów. W tym:

Właściciel spółki zdobył estońską licencję. Prowadzi działalność zgodnie z prawem. Wpłaty dokonasz na wiele sposobów (karta kredytowa, portfele elektroniczne, tradycyjny przelew). Płatność przeprowadzisz w:

Preferowaną metodą płatności jest MasterCard. Pozwala na zaksięgowanie wpłaty w kilka sekund niezależnie od dnia tygodnia i godziny.

Księgowanie środków na Zondzie za pomocą MasterCard działa poza sesjami bankowymi. Dzięki temu przelejesz pieniądze w kilka chwil nawet podczas świąt Bożego Narodzenia.

Firma podchodzi na poważnie do obsługi klienta. Właściciel zatrudnił ponad 200 osób do działu supportu. Świadczą pomoc w 8 językach.

Dzięki temu docierają nie tylko do inwestorów z Europy i Ameryki Północnej, ale także Azji. Wsparcie uzyskasz między godziną 9 a 17 od poniedziałku do soboty. Lista języków, w których działa obsługa giełdy Zonda:

ZALETY

WADY

Logowanie do platformy zarobkowej: Jak zacząć?

Zapoznaliśmy cię z najlepszymi platformami handlowymi na rynku. Teraz przybliżymy ci proces zakładania konta w serwisach brokerskich na podstawie giełdy Binance. Rejestracja jest intuicyjna. Każdy sobie z nią poradzi. Co najważniejsze, trwa zaledwie kilka minut.

Krok 1: Zarejestruj się

Przejdź na platformę i kliknij przycisk z napisem zarejestruj się. W tym momencie pojawią się rubryki do wypełnienia.

Podaj wymagane dane osobowe.

Binance jest platformą zarobkową regulowaną instytucje nadzoru finansowego.

Dlatego niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, poprosi cię o weryfikację tożsamości (zgodnie z systemem KYC).

Potwierdź swoją tożsamość, zanim dokonasz pierwszej wpłaty na rachunek.

W tym celu prześlij czytelne zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu w formularzu.

Oprócz tego załącz jeden z rachunków potwierdzających twój adres zamieszkania.

W wielu przypadkach obsługa Binance potwierdza zgodność dokumentów po kilku minutach od ich wysłania.

rejestracja na binance

Krok 2: Wpłać środki

Po udanej weryfikacji wpłać pieniądze na rachunek inwestycyjny. Wybierz jedną z metod płatności oferowaną przez giełdę:

depozyt binance

Krok 3: Przetestuj platformę

Po zasileniu konta nadszedł czas na przetestowanie możliwości serwisu.

Sprawdź wszystkie aktywa oferowane przez giełdę.

Krok 4: Zarabiaj pieniądze

Kiedy wybierzesz swoje ulubione kryptoaktywa, zacznij zarabiać pieniądze.

binance jak działa

Na co zwrócić uwagę przy wyborze platformy zarobkowej? Poznaj opinie ekspertów

Wybór platform zarobkowych na rynku jest ogromny.

Chcesz mieć pewność, że zainwestujesz swoje ciężko zarobione pieniądze za pośrednictwem bezpiecznego brokera?

Pokażemy ci, na co zwrócić uwagę podczas wyboru dostawcy. Poniżej znajdziesz najważniejsze czynniki, które warto wziąć pod uwagę.

laptop z wykresem

Zarobki

Zarobki zależą od opłat za prowadzenie rachunku, prowizji i spreadu na rynkach finansowych. 

Obsługa klienta

Kobieta używająca komputera

Obsługa klienta jest istotnym czynnikiem, który powinieneś rozważyć przed wybraniem platformy zarobkowej.

Niektórzy usługodawcy kontaktują się ze swoimi klientami tylko za pośrednictwem wiadomości mailowych.

Lepiej unikać takich firm ze względu na to, że czasem na pomoc w rozwiązaniu problemu, przyjdzie ci czekać nawet kilka dni.

Wybieraj spółki, które dbają o jakość obsługi klienta.Ważne jest wsparcie użytkownika w czasie rzeczywistym (wideo czat lub rozmowa telefoniczna).

Upewnij się, że support działa w dogodnych godzinach. Zazwyczaj wsparcie klientów jest oferowane w trybie 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Wersja demo

Wersja demonstracyjna rachunku jest dobrym rozwiązaniem, jeśli korzystasz z serwisu po raz pierwszy. Rachunek demo pozwoli ci przetestować możliwości platformy. Jesteś świeżo upieczonym inwestorem? Szukaj dostawców, którzy mają w swojej ofercie konta demonstracyjne.

Weryfikacja

Weryfikacja powinna być prosta i szybka.

W większości przypadków wystarczy, że wyślesz operatorowi zdjęcie dokumentu tożsamości oraz rachunek potwierdzający miejsce zamieszkania.

Jeżeli firma wymaga od ciebie więcej szczegółowych informacji, uznaj to za podejrzane.

Weryfikacja wygląda podobnie niezależnie od tego, którego operatora wybierzesz.

verified znaczek

Wpłaty i wypłaty

Przed założeniem konta upewnij się, że usługodawca oferuje dogodne dla ciebie metody wypłat i wpłat. Najczęściej spotykane opcje to karta kredytowa i przelew online. Niektóre platformy zarobkowe obsługują również portfele elektroniczne, takie jak PayPal i Skrill.

Obsługa klienta

słoik z wysypującymi się pieniędzmi

Najlepsze serwisy charakteryzują się konkurencyjną ofertą. Poniżej opiszemy główne opłaty handlowe.

Najczęściej spotykaną jest prowizja.

Jeżeli jej wysokość jest stała, zapłacisz pewną kwotę (na przykład 5 dolarów) podczas kupna lub sprzedaży wybranych aktywów.

Zmienne prowizje są najczęściej procentem od inwestycji.

Usługodawca może pobierać w danym okresie 1% od wszystkich instrumentów finansowych.

Oznacza to, że po zainwestowaniu 1000 dolarów, zapłacisz prowizję w wysokości 10 dolarów. Z kolei, gdy zamkniesz akcję o wartości 1200 dolarów, zapłacisz 12 dolarów prowizji.

Kolejną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, są spready. Spready są różnicą cenową pomiędzy kursem zakupu i sprzedaży aktywów. Oprócz prowizji i spreadów istnieją inne opłaty pobierane przez właścicieli platform zarobkowych. Oto kilka z nich:

Platformy zarobkowe: podsumowanie

Na rynku kryptowalut łatwo natknąć się na fałszywe domeny.

To samo dotyczy oszukańczych aplikacji. Założyciele serwisów scamerskich podszywają się pod platformy zarobkowe. (3)

Niektóre aplikacje używane przez inwestorów mają luki w zabezpieczeniach cybernetycznych.

Hakerzy każdego roku pozyskują dane osobowe dziesiątek tysięcy ludzi z całego świata. (4)

laptop I telefon na stole

Zależy ci na bezpieczeństwie? Korzystaj z usług operatorów, którzy zdobyli licencję do prowadzenia platformy zarobkowej online. Najwięksi brokerzy oferują dobre zabezpieczenia. Nawet jeżeli ich oprogramowanie ma pewne luki, firma naprawi je bezpośrednio po wykryciu.

Giełdy kryptowalutowe, które przedstawiliśmy w naszym artykule, szyfrują informacje o swoich klientach oraz zabezpieczają ich środki. Gdyby operator stracił twoje fundusze w wyniku ataku hakerskiego, jest prawnie zobligowany do tego, żeby wypłacić ci należności.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zdaniem ekspertów Binance sprawdzi się najlepiej, jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z platformami zarobkowymi.

Tak. Większość regulowanych platform brokerskich i giełd kryptowalutowych zbiera informacje o klientach. W ten sposób przeciwdziałają praniu brudnych pieniędzy. Co więcej, weryfikacja pozwala upewnić się, że użytkownik jest pełnoletni.

To zależy od wybranej platformy. W przypadku eToro handel akcjami i kryptowalutami jest pozbawiony prowizji. Możesz jednak spotkać brokerów, którzy liczą sobie wysoki procent za wszystkie operacje na instrumentach finansowych.

Źródła:

(1), (2), (3), (4): Science Direct

Ranking: Najlepszy Portfel stellar w Polsce

Sieć Stellar jest jednym z najciekawszych projektów na rynku kryptowalut. Stworzył ją założyciel konkurencyjnej platformy Ripple, Jed McCaleb. Jako zdecentralizowany system płatniczy, dąży do usprawnienia

Read More »